Kolekcja Fine – Pauline Deltour

Linia kolekcji Fine rozkwita. Elegancka i finezyjna, niekrzykliwa, nieskazitelna jak instrument i dyskretna niczym wyrafinowany klejnot. Nie musi rzucać się w oczy, nie wymaga głośnej celebracji swego potencjału. Sekret designu tkwi w wyważonej sylwetce, wspartej wyjątkowym wykonaniem. Wyrafinowanie dążące ku romantyzmowi. Jednocześnie są to niezwykle nowoczesne akcesoria, stworzone w inspiracji kobietą szpiegiem.


Tykho Speaker– Marc Berthier

Ojciec sztandarowej kolekcji Tykho powiększył ją o kolejny element – głośnik Tykho Speaker. Zaprojektowany z tą sama koncentracją i uczuciem. Wyjątkowe dzieło, stojące jednak na cienkiej granicy z czymś powszechnym i dobrze znanym. Ten sam materiał, kształt i kolory – gdy projekt początkowy jest jasno zdefiniowany, sukces kolejnych elementów tkwi w zachowaniu precyzji jego szczegółów.


Kolekcja Dream Tools – Eugeni Quitllet

Kolekcja Dream Tools stanowi swoistego grę pomiędzy funkcjonalnością i iluzją. Transparentny materiał łamiący światło, oprawa i wyjątkowy design sprawiają, że elementy kolekcji przywołują obrazy leżące na granicy naszych snów. Zarówno w domu jak i w biurze, obcowanie z pięknem i prostotą przedmiotów wywołuje w nas paletę emocji.


Secret – Marc Venot

Produkty z linii Secret są proste, a zarazem bardzo funkcjonalne. Stworzone z niezwykłą atencją do szczegółów precyzyjnie zamykają przestrzeń. Marc Venot bawi się obiektami tak, by prócz walorów estetycznych, ich właściwości uczynić jak najbardziej użytecznymi.


Kolekcje Toreb – Luca Artioli

Wartości z którymi marka Lexon się identyfikuje tj. elastyczność, mobilność, lekkość użytkowania –odnaleźć można w kolekcjach toreb zaprojektowanych przez Luca. Kolejne generacje modeli odzwierciedlają zmiany inspirowane różnymi stylami podróżowania , które widoczne są poprzez stosowanie nowych formatów i nowych technologii.


Kolekcja Take Time – Mathieu Lehanneur

Zainspirowana myślą, iż jesteśmy istotami zbyt skomplikowanymi by zadowolić się czymś tak prostym jak przysłowiowe krzesło. Wizja ta łączy ze sobą design, naukę, sztukę oraz technologię. Efektem jest kolekcja unikalnych zegarków, która zaprojektowana została by cieszyć użytkownika swym pięknem oraz funkcjonalnością.


Budziki Flip – A&J Wright – Design Wright

Ich podejście do designu jest napędzone prostotą obiektów i ich funkcjonalnością. Wynikiem tej wizji jest kolekcja budzików FLIP, które swą innowacyjnością wzbudzają zachwyt i pożądanie na całym świecie. Flip jest najlepiej sprzedającym się produktem w całej historii marki Lexon.HOOP i Peas HUB – Valentina i Simone Spalvieri

Tworzone projekty są wynikiem pomysłowości, ciągłych poszukiwań i zamiłowania do eksperymentowania. Każdy obiekt powinien być odzwierciedleniem doświadczenia, które może zostać przekazane przyszłym pokoleniom, a tym samym staje się też formą zachowania kawałka historii. Produkty stworzone przez ten wyjątkowy duet przybliżają ludziom nowe technologie i nowe materiały, i umożliwiają ich lepsze wykorzystanie w codziennym życiu.


Terrace – Elium Studio Terrace jest wyjątkowym osiągnięciem w swojej dziedzinie. Łączy ze sobą trzy funkcje – lampki, power banku oraz głośnika.Stanowi swoiste zestawienie historii – kształt na wzór naftowej lampki przywołuje w pamięci dawne dzieje, oraz współczesności – poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Stwarza niesamowitą, pełną serdeczności atmosferę. Alchemia designu, która zaprasza, by zostać z nią na dłużej.